Meer ruimte krediet midden-kleinbedrijf
Ondernemers die een lening tot 150.000 euro zoeken om hun start- en groeiplannen te financieren, kunnen daarvoor vanaf nu terecht bij Qredits. Dat laat minister Henk Kamp van Economische Zaken weten.
In het Regeerakkoord is bepaald dat Qredits grotere kredieten mag verstrekken om de financieringsproblemen van het MKB het hoofd te kunnen bieden.
Qredits is de handelsnaam van Stichting Microkrediet Nederland. De organisatie heeft geen winstoogmerk en is een samenwerkingsverband tussen het ministerie van EZ, het ministerie van Sociale Zaken (SZW), verzekeraars en de grootste Nederlandse banken.
Leenmogelijkheden
'Door de leenmogelijkheden van Qredits te vergroten van maximaal 50.000 naar 150.000 euro per krediet, krijgen ondernemers meer ruimte voor hun gezonde groeiplannen,' stelt Kamp.
Voor dit jaar heeft het kabinet 30 miljoen euro extra aan Qredits ter beschikking gesteld. Verzekeraars en banken stellen ruim 45 miljoen euro extra beschikbaar.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (HIL) #781521
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6130R AP 40 km (ZIJ) #704777
Gebruikt, P.O.A.
-

Holaras Jumbo HK kuilverdeler
2024, P.O.A.
-

John Deere 6R 215 trekker (HAE) #780589
Gebruikt, € 173.500
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag17° / 13°90 %
-
Vrijdag18° / 11°65 %
-
Zaterdag19° / 9°20 %












