Export vaarzen Oekraïne kan weer
De export van drachtige vaarzen vanuit Nederland naar Oekraïne is weer mogelijk. Dat meldt de Nederlandse ambassade in Oekraïne.
De autoriteiten van de Oekraïne hadden vanwege het Schmallenberg-virus vanaf februari 2012 een importverbod afgekondigd voor levende runderen en genetisch materiaal.
De export van rundersperma was vanaf juli dit jaar al weer mogelijk.
Melkproductie
De Oekraïense vice-landbouwminister Bisiuk geeft aan kwalitatief hoogwaardige koeien nodig te hebben om de zuivelsector verder te professionaliseren en de melkproductie te verhogen.
De verwachting is daarom dat het einde van het importverbod tot grotere vraag naar Nederlandse drachtige vaarzen leidt. Want, zo stelt de ambassade, Oekraïne heeft de ambitie om weer een belangrijk zuivelexporterend land te worden.
Vrijhandelsakkoord
Zeker als het vrijhandelsakkoord deze maand in Vilnius wordt ondertekend en export naar de Europese Unie op termijn mogelijk wordt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF17003T NIEUW
Gebruikt, P.O.A.
-

Pöttinger HIT 910NZ schudder
2013, P.O.A.
-

Valtra voorlader consoles
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z994R INCL 54SD MAAIDEK (HIL) #780861
Gebruikt, € 23.539
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Adviseur Opleiding & Ontwikkeling Akkerbouw en Vollegrondsgroenteteelt | Talentoogst
Actor Partner in Besturen - NL
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Dinsdag17° / 10°80 %
-
Woensdag17° / 9°75 %
-
Donderdag17° / 9°85 %















