Afstemming kwaliteitskeuring hardfruit
Keurmeesters en keurcoördinatoren van hardfruit komen vanmiddag bijeen in Geldermalsen om aan te geven hoe zij de kwaliteit binnen de kwaliteitsklasses moeten beoordelen.
Het Kwaliteits-Controle-Bureau, dat de 'Landelijke Afstemming Hardfruit' organiseert, zal op praktische wijze de te verwachten problemen voor het komende seizoen demonstreren. Dat gebeurt aan de hand van monsters van appelen en peren.
Eén van de problemen kwam in augustus aan het licht, toen een partij Elstar uit Frankrijk werd afgekeurd wegens onrijpheid.
Handelsnormen
Wijzigingen van de Specifieke handelsnormen van appels en peren die per 1 oktober 2013 gelden, komen vanmiddag ook aan de orde.
Zo is het aanduiden van de volledige adresgegevens van de verpakker/verzender ook verplicht geworden voor producten die vallen onder de algemene handelsnorm.
Klasse II Jonagold
Een andere relevante wijziging is dat de verplichting voor klasse II Jonagold, dat deze 10 procent rode kleur c.q. strepen moet hebben, is komen te vervallen. Klasse II Jonagold hoeft dus, net als alle andere rassen, geen kleur te hebben.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pöttinger HIT 910NZ schudder
2013, P.O.A.
-

Steyr 6185 CVT
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 155 trekker (STE) #775178
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (WOL) #692562
Gebruikt, € 7.054
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Vrijdag17° / 5°10 %
-
Zaterdag21° / 7°10 %
-
Zondag21° / 9°20 %











