Syngenta's Heliosec: van water tot koek
Naast aandacht voor diverse groeten, presenteerde Syngenta op de Open Field Days in Enkhuizen de Heliosec, een duurzame oplossing voor afvoer van restvloeistof.
Syngenta heeft een actief duurzaamheidsprogramma opgezet. Onderdeel is het veilig verwerken van restvloeistoffen van spuitmachines.
De Heliosec bestaat uit een opvangbak met een opslagcapaciteit van 2.500 liter restvloeistof. Zonlicht en wind verdampen op natuurlijke wijze het water waardoor slechts de droge reststof achterblijft. De Heliosec is 'boervriendelijk' en kan volgens Syngenta's marketingman Michael van Baekel eenvoudig worden aangesloten op de spoelplaats.
Syngenta heeft voor de afvoer van de droge koek een contract afgesloten met afvalverwerker Van Gansewinkel. Telers kunnen de Heliosec, tegen kostprijs, bestellen via hun Syngenta-distributeur.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Cappon 3-schaar ploeg UNV-2 (WOL) #785134
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH LUXXUM 100
2017, P.O.A.
-

Kuhn GF10601TO schudder
2008, € 6.250
-

Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Dinsdag11° / 6°15 %
-
Woensdag10° / 4°0 %
-
Donderdag9° / 2°0 %











