Ploumen op handelsmissie naar India
Voedselzekerheid en verstedelijking staan in september centraal tijdens een Nederlandse handelsmissie naar New Delhi en Mumbai. Die wordt geleid door minister Lilianne Ploumen voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingsamenwerking.
Ruim veertig bedrijven nemen van 3 tot en met 5 september deel aan de missie. ‘Snelle bevolkingsgroei en verstedelijking stellen India voor uitdagingen op het gebied van infrastructuur, ruimtelijke ordening en transport', weet Ploumen.
'De Nederlandse integrale aanpak met oog voor het milieu en sociale cohesie kan competitieve oplossingen bieden.'
Voedselproductie
Een andere uitdaging voor India is volgens de bewindsvrouw dat 25 tot wel 40 procent van de Indiase voedselproductie bederft voordat het de consument bereikt.
'Daar ligt een uitdaging voor Nederlandse bedrijven met kennis en ervaring op het gebied van agrologistiek. We komen op een goed moment nu de Indiase overheid net 15 miljard euro heeft vrijgemaakt om de 820 miljoen arme Indiërs te voeden.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 5090M trekker 2WD (BEN) #703457
Gebruikt, € 42.350
-

JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER 54" AUTO CONNECT (LIE) #781634
Gebruikt, P.O.A.
-

Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 8700
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag17° / 13°90 %
-
Vrijdag18° / 11°65 %
-
Zaterdag19° / 9°20 %












