Aardappeloogst van start op De Boerderij
Op zorgboerderij De Boerderij in Emmeloord is gisteren de aardappeloogst gestart. 'We zijn er vrij vroeg bij', erkent zorgboer Krispijn van den Dries.
Hulpboeren Koos en Guido werkten maandag de eerste biologisch geteelde Agria's de grond uit. Het bedrijf teelt ook het ras Raja.
Zorgboerderij 'De Boerderij' houdt vrijdag 16 augustus een Oogst & Pluk feest. Het publiek kan dan zelf aardappels rooien, maar ook bloemen en kleinfruit plukken. Verder is er verse friet te koop van de pas gerooide aardappelen.
Consument
Van den Dries vindt het als boer belangrijk de consument te laten zien hoe een aardappel groeit. 'Wat is er mooier dan hem zelf oogsten en dan thuis lekker opeten, er misschien zelfs friet van bakken?'
Bezoekers kunnen tussen 10.00 uur en 15.00 uur zelf met de riek aan de slag of achter de rooimachine aanlopen als de aardappelen machinaal worden geoogst en ze dan zelf in zakken doen.
De Boerderij is te vinden aan de Pilotenweg 7a in Emmeloord.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Ref. Valtra 6550 Hi-Tech
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Servo 4000P wentelploeg (HIL) #779280
Gebruikt, P.O.A.
-

Weidesleep 8mtr
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 900MC vlindermaaier
2015, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %











