Groen licht voor overname Lutosa
De Europese Commissie heeft de overname van Lutosa door de Canadese aardappelgigant McCain goedgekeurd op voorwaarde dat het merk Lutosa in de Europese Unie niet meer wordt gebruikt voor aardappelproducten.
In september vorig jaar werd al een akkoord gesloten over de overname van de aardappeldivisie Lutosa van het Belgische voedingsconcern PinguinLutosa. Hiermee was een bedrag van 225 miljoen euro gemoeid.
Concurrentie
De Europese Commissie maakte zich zorgen dat de concentratie de concurrentie op de Belgische detailhandelsmarkt voor frites en aardappelspecialiteiten zou verminderen.
De activiteiten van Lutosa overlappen met die van wereldmarktleider McCain voor de productie en verkoop van verwerkte aardappelproducten, met name diepvriesfrites.
Of McCain de naam Lutosa zal proberen te verkopen of vervangt door de eigen merknaam, is nog niet duidelijk. Mogelijk verdwijnt de naam helemaal.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH MAXXUM 150CVX
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6125R (STE) #59945
Gebruikt, € 55.000
-

Gewichtblok 600 kg zwart let op schade
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra voorlader consoles
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag18° / 13°80 %
-
Vrijdag18° / 11°70 %
-
Zaterdag19° / 9°50 %










