Animo Open Boerderijdag goed ondanks regen
Op Tweede Pinksterdag bezochten ongeveer 33.000 mensen de eerste dag van de Campina Open Boerderijdagen.
Op 1 juni vindt de tweede Open Boerderijdag plaats. Vanwege het slechte weer afgelopen maandag schoven een flink aantal deelnemers hun open dag door naar 1 juni.
Vooral gezinnen met kinderen, ouderen en dorpsgenoten van de deelnemers wisten de opengestelde melkveebedrijven te vinden. Op veel boerderijen was ook LTO aanwezig met een stand.
Zuivelproeverij
Tijdens de open dagen geven melkveehouders in het hele land aan burgers een kijkje achter de schermen van de boerderij, laten zien waar de melk vandaan komt en organiseren verschillende activiteiten.
Op deze manier willen de boeren het bijzondere van melk onder de aandacht brengen van het publiek. Naast een zuivelproeverij, kunnen kinderen deelnemen aan een melkbussenrace en andere spelletjes.
• Lees meer hierover deze zaterdag in Nieuwe Oogst, edities LTO Noord
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Claas Tractor Arion 530 (LH) #181171
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (HG) #30576
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Tractor 6155R (LH) #60698
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6175R (SO) #25848
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Accountmanager Binnendienst
AgriPers - Wageningen
Proefveldmedewerk(st)er
Corteva agrisciences - NL
Weer
-
Dinsdag3° / 0°10 %
-
Woensdag5° / -1°50 %
-
Donderdag7° / 2°70 %