Animo Open Boerderijdag goed ondanks regen
Op Tweede Pinksterdag bezochten ongeveer 33.000 mensen de eerste dag van de Campina Open Boerderijdagen.

Op 1 juni vindt de tweede Open Boerderijdag plaats. Vanwege het slechte weer afgelopen maandag schoven een flink aantal deelnemers hun open dag door naar 1 juni.
Vooral gezinnen met kinderen, ouderen en dorpsgenoten van de deelnemers wisten de opengestelde melkveebedrijven te vinden. Op veel boerderijen was ook LTO aanwezig met een stand.
Zuivelproeverij
Tijdens de open dagen geven melkveehouders in het hele land aan burgers een kijkje achter de schermen van de boerderij, laten zien waar de melk vandaan komt en organiseren verschillende activiteiten.
Op deze manier willen de boeren het bijzondere van melk onder de aandacht brengen van het publiek. Naast een zuivelproeverij, kunnen kinderen deelnemen aan een melkbussenrace en andere spelletjes.
• Lees meer hierover deze zaterdag in Nieuwe Oogst, edities LTO Noord
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6120M (RL) #691687
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X380 (MM) #692957
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6155R (SO) #695259
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Dinsdag17° / 11°40 %
-
Woensdag21° / 6°10 %
-
Donderdag27° / 10°10 %