Animo Open Boerderijdag goed ondanks regen
Op Tweede Pinksterdag bezochten ongeveer 33.000 mensen de eerste dag van de Campina Open Boerderijdagen.

Op 1 juni vindt de tweede Open Boerderijdag plaats. Vanwege het slechte weer afgelopen maandag schoven een flink aantal deelnemers hun open dag door naar 1 juni.
Vooral gezinnen met kinderen, ouderen en dorpsgenoten van de deelnemers wisten de opengestelde melkveebedrijven te vinden. Op veel boerderijen was ook LTO aanwezig met een stand.
Zuivelproeverij
Tijdens de open dagen geven melkveehouders in het hele land aan burgers een kijkje achter de schermen van de boerderij, laten zien waar de melk vandaan komt en organiseren verschillende activiteiten.
Op deze manier willen de boeren het bijzondere van melk onder de aandacht brengen van het publiek. Naast een zuivelproeverij, kunnen kinderen deelnemen aan een melkbussenrace en andere spelletjes.
• Lees meer hierover deze zaterdag in Nieuwe Oogst, edities LTO Noord
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere X147R (WOL) #335633
Gebruikt, € 4.999
-
Kverneland EG 100-300 (MAA) #690745
Gebruikt, P.O.A.
-
Lely Splendimo 320MC
2008, P.O.A.
-
Same Explorer
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Donderdag21° / 12°10 %
-
Vrijdag20° / 11°5 %
-
Zaterdag20° / 11°30 %