Subsidie Waddenfun familie Hekma/Classen
Familie Hekma/Classen heeft van het Waddenfonds subsidie ontvangen voor hun keuze voor multifunctionele landbouw. Naast het boerenbedrijf zet de familie in op Waddenfun.
De familie is al actief in natuurbeheer en weidevogel-beheer. VOF Terraheerd is in het leven geroepen om de multifunctionele landbouw mogelijk te maken.
In Leens exploiteert de familie hotel Terraheerd, in Warfhuizen een vakantiehuis en in Zuurdijk een vakantieboerderij. Nu komt daar een adventurepark bij onder de noemer van Waddenfun.
In- en
Onder de naam Waddenfun worden in- en outdoor events voor toeristen, verenigingen, bedrijven en scholen gehouden.
Het Waddenfonds vindt het een mooie vorm van multifunctionele landbouw en kent aan dit project een subsidie toe van 99.500 euro. De totale kosten bedragen 199.000 euro.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Lotus 900 schudder
2008, P.O.A.
-

John Deere 1140
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Novacat 302 achtermaaier 3mtr
2020, P.O.A.
-

Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag18° / 13°80 %
-
Vrijdag18° / 11°70 %
-
Zaterdag19° / 9°50 %











