Nederlanders vinden vleesrecall overdreven
De grootscheepse terughaalactie van 50.000 ton rundvlees is overdreven. Dat meent bijna tweederde van de Nederlanders die vanmiddag reageerden op een poll door het Radio 1-programma stand.nl.
Veel mensen noemen het schandalig dat vlees op deze manier wordt verspild. Voorstanders (37 procent) van de recall vinden de actie van de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) terecht.
Die groep vindt dat de veiligheid van het vlees niet gegarandeerd kan worden. 'Daar mag je geen risico mee nemen', reageert een luisteraar. Volgens de Centrale Organisatie voor de Vleessector kost de terughaalactie de vleesindustrie miljoenen euro's.
Selten
Vleesverwerker Selten, die paardensnippers in het vlees zou hebben verwerkt, noemde de recall eerder vandaag 'te gek voor woorden'' en zegt dat de actie veel meer onrust veroorzaakt dan is gerechtvaardigd.
Zo zou er volgens de NVWA geen aanwijzing zijn voor gevaar voor de volksgezondheid.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X950R 54" LAAGLOSSER ZITMAAIER (LIE) #694586
Gebruikt, P.O.A.
-

AS Motor 1040 YAK 4WD (WOL) #26685
Gebruikt, P.O.A.
-

Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Woensdag13° / 8°90 %
-
Donderdag13° / 8°10 %
-
Vrijdag15° / 8°70 %












