PVV bewaakt bloedonderzoek varkenssector
Productschap Vee en Vlees (PVV) bewaakt vanaf 1 februari 2013 zelf of varkenshouders bloedonderzoeken hebben laten uitvoeren naar de Ziekte van Aujeszky (ZvA), Blaasjesziekte(SVD), Varkenspest (KVP) en salmonella.
PVV zet die stap omdat alle informatie over de onderzoeken bij het productschap beschikbaar is. Het is daardoor efficiënter om gelijk de bewaking eraan te koppelen.
De verplichting om bloedmonsters te laten onderzoeken op ZvA, SVD, KVP en salmonella komt voort uit PVV-regelgeving. Deze regelgeving is bedoeld om aan te kunnen tonen dat Nederland vrij is van deze ziektes, geeft het productschap aan.
Laboratorium
Varkenshouders en dierenartsen kunnen in hun eigen administratie nakijken wanneer en hoeveel bloedonderzoeken ze in een bepaalde periode hebben laten onderzoeken door het laboratorium.
Ze krijgen van het laboratorium een uitslagformulier met alle relevante gegevens.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GA381 1 elements hark
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF10601
Gebruikt, P.O.A.
-
POTTINGER HIT 910 AZ
2010, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Dinsdag23° / 10°10 %
-
Woensdag21° / 9°10 %
-
Donderdag20° / 9°10 %