Uitplaatsen pachters landgoed De Boom
Uitbreiding van natuurterreinen, ruimte voor landbouw, extra recreatiemogelijkheden en de bouw van een aantal kleine villa's. Deze afspraken staan in het convenant Landgoed De Boom.
Het convenant is vandaag gesloten tussen het Landgoed, provincie Utrecht, gemeente Leusden en Waterschap Vallei en Veluwe.
Landgoed De Boom is met ongeveer 1.000 hectare één van de grootste landgoederen in provincie Utrecht.
EHS
Ongeveer 55 hectare nieuwe natuur komt op plekken waar nu landbouwgrond ligt. Dit om de Ecologische Hoofdstructuur, die dwars over Leusden loopt, te versterken.
Om hiervoor ruimte vrij te maken, moeten mogelijk een of twee pachters worden uitgeplaatst. De melkveehouderij wordt versterkt. En waar mogelijk krijgen de pachters ruimte voor uitbreiding. Voor de varkenshouderij is geen plaats meer.
Groot Zandbrink
De historische boerderij Groot Zandbrink moet uitgroeien tot een ‘groen activiteitencentrum'. Waar jong en oud kunnen kennismaken met het boerenleven.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Valtra A114
Gebruikt, P.O.A.
-
RS330 VRF
Gebruikt, € 750
-
Pottinger Europrofi I
Gebruikt, P.O.A.
-
Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Dinsdag23° / 10°10 %
-
Woensdag21° / 9°10 %
-
Donderdag20° / 9°10 %