Meer boeren melden onvrede Deutsche Bank
Het aantal boeren dat in de problemen is gekomen door het leningenbeleid van Deutsche Bank neemt toe. Dat blijkt uit informatie van het LTO informatiecentrum.
Deutsche bank heeft eerder aangegeven te stoppen met het financieren van klanten met een omzet van minder dan één miljoen per jaar.
Getroffen boeren die lid zijn bij LTO hebben zich gemeld bij het LTO-informatiecentrum. 'De eerste meldingen kwamen half december binnen', zegt een medewerker van het informatiecentrum. 'Nu ligt het aantal bij ons gemelde gevallen rond de 15.'
Het informatiecentrum verzamelt de klachten van boeren en stuurt deze door naar de betrokken LTO-bestuurders.
Gesprek
LTO Nederland voorzitter Albert Jan Maat heeft volgende week een gesprek met het bestuur van Deutsche Bank.
De boeren komen in de problemen als ze bijvoorbeeld leningen moeten herfinancieren. Banken willen vaak alleen herfinancieren als alle leningen bij hen worden ondergebracht. Hierdoor dienen de nog lopende leningen bij de Deutsche Bank te worden afgekocht tegen hoge kosten.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case IH PUMA 165MC
2019, P.O.A.
-
Kuhn Ploeg VARI MASTER 121 (BV) #690785
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (HA) #692283
Gebruikt, P.O.A.
-
Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Vrijdag23° / 15°5 %
-
Zaterdag25° / 15°0 %
-
Zondag28° / 16°5 %