Beter samenwerken bij werk aan dijken
Waterschappen en netbeheerders als KPN en kabelmaatschappijen willen beter samenwerken bij werkzaamheden aan dijken. Om dat te bereiken hebben zij gisteren het convenant 'Kabels en leidingen in waterkeringen' getekend.
Werkzaamheden zoals dijkverzwaring hebben gevolgen voor de water- en gasleidingen en stroomkabels in de dijken. Als de betrokken partijen hun werkzaamheden beter met elkaar afstemmen, zijn de dijken veiliger en worden onnodige uitgaven voor de verlegging van kabels en leidingen vermeden.
Overlast
Bovendien kan door betere afstemming de overlast voor omwonenden verminderen.
Dijken moeten regelmatig worden gecontroleerd of verhoogd vanwege de veiligheid. De klimaatverandering en bodemdaling maken dat het op orde houden van de dijken prioriteit is voor de waterschappen.
Kabels
Door dijken lopen ook kabels van bijvoorbeeld internetproviders en waterleidingen van drinkwaterbedrijven. Zij hebben eveneens de maatschappelijke taak om leveringszekerheid te garanderen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 516V SCR Power
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 2026R COMPACTTREKKER (SOM) #781745
Gebruikt, P.O.A.
-

Frontgewicht 1050KG
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (ZUI) #781761
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Weer
-
Dinsdag20° / 11°5 %
-
Woensdag19° / 12°20 %
-
Donderdag18° / 11°55 %










