Burgerbezwaren RWE-centrale afgewezen
Alle 6200 bezwaren van burgers tegen de Natuurbeschermingswetverguning van de RWE-kolencentrale in de Eemshaven zijn afgewezen. Dat meldt provincie Groningen. Er kwamen 6300 bezwaren binnen.
De bezwaarmakende burgers hebben geen onderscheidend persoonlijk belang, stelt provincie Groningen. 'Hun bezwaren zijn formeel niet-ontvankelijk. Zij worden niet gehoord'. Wel weegt de provincie hun bezwaren mee.
Ook natuur- en belangenorganisaties - waaronder LTO Noord - en Duitse overheden dienden bezwaren in. Commissie Rechtsbescherming van provincie Groningen en van het ministerie van EL&I hoort deze partijen op 26 oktober.
Model-bezwaarschrift
Veel mensen maakten deze zomer gebruik van het model-bezwaarschrift van Greenpeace. Ter vergelijk, bij het afgeven van de eerdere vergunning in 2008 kwamen slechts 11 bezwaren.
Opvallend is dat tweederde van de 6300 bezwaarmakers tegen de Natuurbeschermingswetvergunning van de RWE-kolencentrale in de Eemshaven niet uit het Noorden komt.
Bezwaarmakers
Enkele tientallen bezwaarmakers komen uit de directe omgeving van de Eemshaven en een kleine 200 bezwaarmakers van de Duitse kant van de Eems-Dollard.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6M 220 trekker (BEN) #693548
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 250 trekker (HAE) #778488
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 125 trekker (MOL) #783194
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3046R COMPACTTREKKER OPEN STATION (HAE) #781819
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Weer
-
Dinsdag19° / 11°5 %
-
Woensdag19° / 12°80 %
-
Donderdag18° / 11°55 %










