Bleker haalt uit naar kortingseis AH
Demissionair staatssecretaris Henk Bleker van EL&I haalt hard uit naar de kortingseis van 2% van Albert Heijn.
Hij deed dat op de Floriade in Venlo bij het feestje ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van de agrologistiek. Nadat hij het boekje ‘De oogst van 10 jaar agrologistiek’ in ontvangst had genomen kreeg Bleker de onvermijdelijke vraag uit de zaal wat hij van de eis van AH vond.
Niet gecharmeerd
De staatssecretaris bleek niet erg gecharmeerd van de handelswijze van AH, meldt supermarktvakblad Distrifood. 'De sleutel ligt bij de supermarkten als het gaat om duurzaam en diervriendelijke produceren voor eerlijke prijzen. Albert Heijn stopt de sleutel alleen niet in het kistje maar legt het eronder', aldus Bleker.
Stijlloos
De kortingseis van Albert Heijn was hét gespreksonderwerp in Venlo. De eenzijdige maatregel dreunt de hele keten door en is bij leveranciers en de primaire sector hard aangekomen.
Agrologistiek voorzitter Frans van Tielrooij noemt de supermarkt 'stijlloos'.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-

Fendt 309CAI
2006, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (HIL) #781556
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2015, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag18° / 13°80 %
-
Vrijdag18° / 11°70 %
-
Zaterdag19° / 9°50 %











