Plantarium 2012 in teken van communicatie
Doorgaans communiceren kwekers en handelaren per telefoon en fax. Tijdens Plantarium 2012 staan ze deze week weer eens oog in oog met elkaar.
Plantarium 2012 staat in het teken van communicatie. Op de internationale vakbeurs voor de boomkwekerij in Hazerswoude-Dorp is dat geen probleem. Handelaren bezoeken de kwekers in hun stand en doen zaken, face to face.
Als er tijd voor is, pakken kwekers de telefoon, bellen, sms'en of mailen ze naar het thuisfront of ze geven bestellingen door. Handelaren informeren via dezelfde digitale weg of klanten nog specifieke wensen hebben of geven noviteiten door.
Sociale media
In het kader van het thema Communicatie gaat de beurs dit jaar onder meer in op de opkomst van sociale media als Twitter en Facebook.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HG) #692667
Gebruikt, € 3.950
-
POTTINGER HIT 910 AZ
2010, P.O.A.
-
Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Vrijdag26° / 13°0 %
-
Zaterdag31° / 14°0 %
-
Zondag29° / 18°15 %