Geen nieuwe N360 Groningen-Ten Boer
Provincie Groningen legt geen nieuw stuk weg N360 aan tussen Ten Boer en Groningen. Ze kiest voor een sobere aanpak, door knelpunten zoals gevaarlijke kruispunten op te pakken.
Het verkeer op de weg tussen Groningen en Delfzijl stroomt af en toe onvoldoende door. Dat komt omdat de weg op verschillende plaatsen door de bebouwde kom loopt en doordat landbouwverkeer het overige verkeer hindert.
Voor de aanpak van de N360 is een bedrag van € 7,5 miljoen beschikbaar.
Leefbaarheid
In overleg met de bewoners kijkt de provincie welke maatregelen het beste genomen kunnen worden. Deze maatregelen moeten de verkeersveiligheid, de leefbaarheid en de verkeersafwikkeling verbeteren.
Verder doet provincie Groningen nog onderzoek naar onder andere kleinschalige maatregelen voor het landbouwverkeer.
Als Provinciale Staten akkoord gaan met het voornemen van Gedeputeerde Staten, dan worden de maatregelen verder onderzocht en uitgewerkt. Naar verwachting is half 2013 duidelijk hoe de oplossingen er definitief uitzien.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (WOL) #781586
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (ZUI) #777845
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 313 Vario S4 Profi Marge !!!
2017, P.O.A.
-

John Deere 6R 215 trekker (LIE) #782579
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag23° / 12°10 %
-
Zaterdag27° / 11°0 %
-
Zondag30° / 14°0 %











