Bleker: steun Kas als Energiebron in 2013
Het ministerie van EL&I blijft ook na 2012 het project 'Kas als Energiebron' ondersteunen. Dat heeft staatssecretaris Henk Bleker van EL&I laten weten.
In de topsectorenagenda voor Tuinbouw en Uitgangsmaterialen is € 16 miljoen gereserveerd voor 2013. Bleker geeft aan dat hij de innovatie op energiegebied in de glastuinbouw wil blijven stimuleren.
De huidige financiering voor het project 'Kas als energiebron' loopt dit jaar af. Voorzitter Nico van Ruiten van LTO Noord Glaskracht is blij dat het project ook na dit jaar kan doorgaan. 'In deze tijd van crisis is er toch geld om duurzame energie te blijven stimuleren. Deze toezegging is een mooi resultaat voor de glastuinbouw.'
Duurzame energie
De € 16 miljoen is voor onderzoek en ontwikkeling en voor energie-innovatie in de praktijk binnen de glastuinbouw. Volgens Van Ruiten zijn er nog plannen genoeg bij de ondernemers om met duurzame energie aan de slag te gaan.
'Kas als Energiebron' is een project waarin onderzoek, bedrijfsleven en de overheid samenwerken.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Honda HF2417K4 HB
2018, P.O.A.
-
Pottinger Jumbo 6600 opraapwagen
2005, P.O.A.
-
Iseki SXG15H
2009, P.O.A.
-
Case Maxum 5140 Plus
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag20° / 13°90 %
-
Zondag22° / 13°20 %
-
Maandag21° / 15°20 %