Scheutjes Broccoli genomineerd voor prijs
De nieuwe Scheutjes Broccoli van Bejo Zaden is genomineerd voor de Innovation Award 2012 op de 20ste Fruit Logistica in Berlijn.
Vol trots laat Perry Kuilboer van Bejo Zaden een bosje broccoli zien. Het gaat om een jonge plantje met veel gezonde inhoudsstoffen.
Teler van de van oorsprong in Engeland geteelde broccoli is Gerjan Snippe van Biobos in Zeewolde. Kuilboer 'Wij hebben de broccoli verbeterd. Het is een nieuwe, moderne hybride.'
Innovatief
Bejo Zaden gaat er volgens Kuilboer prat op innovatief te zijn. 'Daarom zijn we alleen al blij met de nominatie. Dit is het bewijs dat we inderdaad innovatief zijn.'
Hoewel het product niet volledig nieuw is, is het volgens Kuilboer wel uniek op het Europese vasteland.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 309 CA
1998, P.O.A.
-
New Holland T6.155 Electro Command
2014, P.O.A.
-
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %