Veluwe baggert 35 kilometer watergangen
Waterschap Veluwe gaat van half november tot half maart 2012 een groot aantal watergangen baggeren. Het gaat om de Nieuwe Wetering van Teuge tot Wapenveld en om watergangen rond Klarenbeek en Teuge.
De totale lengte van de te baggeren watergangen bedraagt ongeveer 35 kilometer. Veluwe verwacht 43.000 kubieke meter bagger te verwijderen.
In de omgeving van Klarenbeek baggert het waterschap de bovenloop van de Grote Wetering, de Grote Leigraaf, de Rokhorstsloot, Sloot Traandijk en de Oude Voorsterbeek. Rond Teuge gaat het om de watergang rond Vliegveld Teuge, Koppelleiding en Stouwgraaf.
Ontvangstplicht
Het waterschap informeert eigenaren van aangrenzende percelen per brief over de werkzaamheden en over de ontvangstplicht. Dat is de plicht om bagger op het perceel te ontvangen en te laten liggen.
De watergangen zijn langere tijd niet gebaggerd. Daardoor is er een dikke laag bagger aanwezig, die de afvoercapaciteit van de watergang beperkt.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 8700
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon DMP3001TC achtermaaier
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 320M
2011, P.O.A.
-

Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2014, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Weer
-
Maandag11° / 11°75 %
-
Dinsdag13° / 11°80 %
-
Woensdag12° / 8°20 %










