Florinilla Bella wint Horti Fair-innovatieprijs
Corn. Bak in Assendelft heeft gisteren op de Horti Fair in Amsterdam de innovatieprijs gewonnen in de categorie groen. Het bedrijf kreeg de prijs voor de plant Florinilla Bella.
Directeur Frans-Peter Dechering van de Horti Fair overhandigde een bokaal en een cheque ter waarde van € 2500 aan vierkante meter op de volgende Horti Fair.
Juryrapport
Het juryrapport schrijft over de winnaar in de categorie groen: 'Corn. Bak slaagde er met deze Florinilla Bella in de mooie Medinilla in een zeer compacte en stevige vorm te brengen. De plant bloeit overdadig met fraaie, felroze bloeiwijzen en is jaarrond leverbaar. Een geweldige aanvulling op het assortiment bloeiende kamerplanten.'
De Innovation Award is het belangrijkste onderdeel van het innovatieprogramma van de Horti Fair. De prijs wordt jaarlijks toegekend aan de meest beloftevolle, op de Horti Fair geïntroduceerde, vernieuwing.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (WD) #691835
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (BV) #48481
Gebruikt, € 3.289
-
New Holland T7.220 Auto Command
2014, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (HG) #692194
Gebruikt, € 5.247
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %