Nieuw Land nu officieel Nationaal park
Nederland heeft er officieel een Nationaal park bij: Nieuw Land in Flevoland. De natuurgebieden de Oostvaardersplassen, het Markermeer, de Marker Wadden en de Lepelaarsplassen vormen gezamenlijk het nieuwe Nationaal park.
Landbouwminister Carola Schouten maakte maandag bekend dat zij Nieuw Land die status heeft toegekend. Het gebied is bijzonder, want het bevindt zich letterlijk op de bodem van de voormalige Zuiderzee. Nadat die was ingepolderd, kon de natuur er zijn gang gaan.
Schouten ziet de mogelijkheden van het park. 'Nieuw Land gaat over meer dan natuur ontwikkelen. Het is ook een aansprekend verhaal over, van en door Nederlanders.' Andere Nationale parken zijn bijvoorbeeld De Biesbosch, De Weerribben-Wieden, De Sallandse Heuvelrug en De Loonse en Drunense Duinen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 230 trekker (LIE) #775177
Gebruikt, P.O.A.
-

Triltandcultivator (LIE) #694500
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X950R 54" HOOGLOSSER ZITMAAIER (SOM) #694589
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 48A Exp. deck (HIL) #27087
Gebruikt, € 1.450
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Dinsdag15° / 11°10 %
-
Woensdag16° / 10°10 %
-
Donderdag16° / 11°20 %














