Terugvordering GMO-geld FresQ onderzocht
Oud-leden van de telersvereniging FresQ moeten mogelijk een bedrag van 48 miljoen euro aan subsidie terugbetalen, nu de telersvereniging failliet is verklaard.

Dat stelt de curator die het faillissement van de telersorganisatie in glasgroenten afhandelt, aldus het Algemeen Dagblad afgelopen vrijdag.
FresQ vroeg het faillissement zelf aan, nadat de erkenning voor Europese subsidies in het kader van de gemeenschappelijke marktordening (GMO) in 2013 zijn ingetrokken omdat FresQ niet voldeed niet aan de voorwaarden.
Terugbetalen
De Nederlandse overheid heeft het betreffende bedrag al terug moeten betalen aan de Europese Unie en wil dit nu terughalen bij FresQ. De curator onderzoekt of er aanleiding bestaat om de GMO-subsidies terug te vorderen bij de leden van FresQ.
Bekijk meer over:
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gianni Ferrari Turbo Grass 630
2022, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X590 (SOM) #691672
Gebruikt, € 8.950
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X370 (HIL) #692964
Gebruikt, € 7.261
-
Case IH PUMA 160 CVX
2014, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag24° / 13°20 %
-
Zondag22° / 13°30 %
-
Maandag21° / 13°55 %