Akkoord glyfosaat blijft weer uit
Wederom zijn de EU-landen er niet in geslaagd overeenstemming te bereiken over het middel glyfosaat. De bal komt nu bij de Europese Commissie te liggen.
De Europese Commissie stelde drie weken geleden voor de licentie met achttien maanden te verlengen tot er een nieuw advies ligt over de gezondheidsrisico's van glyfosaat. De verwachting is dat Brussel daar volgende week toe besluit.
Greenpeace vindt dat de Commissie deze periode moet gebruiken om een 'exitplan' voor het middel uit te werken, laat de milieuorganisatie vrijdag in een reactie weten.
De sector waarschuwt dat de voedselvoorziening in gevaar komt zonder glyfosaat. De huidige toelating van de werkzame stof eindigt aan het einde van deze maand.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Honda HF2417K4 HB
2018, P.O.A.
-

New Holland T7.220 Auto Command
2014, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER EX MAAIDEK (WOL) #692271
Gebruikt, € 5.410
-

JOHN DEERE Z740R ZEROTURN 54" (LIE) #778426
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag16° / 4°5 %
-
Maandag17° / 4°20 %
-
Dinsdag16° / 6°5 %












