Schenkeveld tomaten naar PrimaViera
Tomatenkwekerij Schenkeveld uit het Zuid-Hollandse Den Hoorn is voornemens een nieuw bedrijf te bouwen op glastuinbouwlocatie PrimaViera in Rijsenhout.
De Westlandse trostomatenteler heeft het oog laten vallen op een perceel van 50 hectare, dat in fases kan worden volgebouwd. Dat blijkt uit een bericht in Haarlems Dagblad.
De bouw van de eerste fase van twee blokken van 11 hectare start naar verwachting komend jaar februari. In totaal kan de vestiging 44 hectare groot worden.
Looije
Met Schenkeveld erbij zou de locatie PrimaViera in totaal acht tuinbouwbedrijven tellen. Na Looije is de trostomatenkwekerij de tweede grootschalige groenteteler op de Noord-Hollandse locatie.
Schenkeveld teelt momenteel 30 hectare tomaten verspreid over drie vestigingen in De Lier, Den Hoorn en Schipluiden.
Bekijk meer over:
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 4720 COMPACTTREKKER (LIE) #134969
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland TM190 trekker (MAA) #690891
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4066M COMPACTTRACTOR (ZUI) #777838
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (SOM) #696308
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Vrijdag18° / 3°0 %
-
Zaterdag17° / 3°10 %
-
Zondag17° / 4°0 %










