Fruitbedrijf Zeist in vlammen opgegaan
Een fruitbedrijf in Zeist is in de nacht van woensdag op donderdag in de as gelegd door een uitslaande brand. Een naastgelegen woning werd ontruimd, maar is behouden gebleven, meldt RTV Utrecht.

De twee bewoners zijn opgevangen door buren. Niemand raakte gewond en er zijn geen gevaarlijke stoffen gemeten.
Er kwam veel rook vrij. Mensen in Zeist en De Bilt die toch last hadden van de rook, werd aangeraden ramen en deuren dicht te houden. De brandweer had de brand rond 05.15 uur onder controle.
Een brandweerwoordvoerder zegt dat omwonenden in Zeist-West asdeeltjes kunnen vinden. Hij benadrukt dat deze stukjes niet gevaarlijk zijn en moeten worden weggespoeld met water.
Omwonenden lieten op sociale media weten dat ze knallen hadden gehoord. De brandweer zegt dat dat gasflessen waren die ontploften. Er is geen gevaar voor de omgeving.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X948 (HG) #31306
Gebruikt, € 19.872
-
Pottinger schudder HIT V 11100
2023, P.O.A.
-
AS Motor Zitmaaier / tuintrekker 901 SM (HG) #26853
Gebruikt, € 6.670
-
Kuhn Varimaster 151
2002, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Donderdag27° / 10°5 %
-
Vrijdag31° / 15°20 %
-
Zaterdag27° / 17°55 %