Fruitbedrijf Zeist in vlammen opgegaan
Een fruitbedrijf in Zeist is in de nacht van woensdag op donderdag in de as gelegd door een uitslaande brand. Een naastgelegen woning werd ontruimd, maar is behouden gebleven, meldt RTV Utrecht.
De twee bewoners zijn opgevangen door buren. Niemand raakte gewond en er zijn geen gevaarlijke stoffen gemeten.
Er kwam veel rook vrij. Mensen in Zeist en De Bilt die toch last hadden van de rook, werd aangeraden ramen en deuren dicht te houden. De brandweer had de brand rond 05.15 uur onder controle.
Een brandweerwoordvoerder zegt dat omwonenden in Zeist-West asdeeltjes kunnen vinden. Hij benadrukt dat deze stukjes niet gevaarlijk zijn en moeten worden weggespoeld met water.
Omwonenden lieten op sociale media weten dat ze knallen hadden gehoord. De brandweer zegt dat dat gasflessen waren die ontploften. Er is geen gevaar voor de omgeving.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Frontgewicht 1050KG
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER 54" AUTO CONNECT (LIE) #781634
Gebruikt, P.O.A.
-

Claas Arion 530 (KOU) #782773
Gebruikt, P.O.A.
-

Fella TLKC 3160 achtermaaier
2015, € 11.750
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Adviseur Opleiding & Ontwikkeling Akkerbouw en Vollegrondsgroenteteelt | Talentoogst
Actor Partner in Besturen - NL
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Dinsdag17° / 10°80 %
-
Woensdag17° / 9°75 %
-
Donderdag17° / 9°85 %















