Terwijl Nederlandse boeren zich opmaken om dit jaar voor de eerste keer met de GLB-vergroening aan de slag te gaan, kondigt EU-landbouwcommissaris Phil Hogan alweer een evaluatie aan. Dit jaar wil hij, zoals eerder aangekondigd, een versimpeling van het hele GLB realiseren. In 2016 is een evaluatie van de vergroening te verwachten. In 2017 wil Hogan het GLB mogelijk bijsturen.
Lidstaten zijn gevraagd om voorstellen voor vereenvoudiging aan te leveren. Nederland wil onnodige belemmeringen wegnemen, uitvoerings- en controlelasten beperken, meer zaken aan de lidstaten overlaten en voor duidelijke regels zorgen.
Hogan wil resultaat boeken met het verminderen en vereenvoudigen van regels. Dat is een belangrijke doelstelling van de Europese Commissie.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH MAXXUM 150CVX
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Vari-Opal 7 3 schaar ploeg (STE) #510226
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5100R CQ 16/16 (BRU) #703570
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7600 (ZIJ) #696750
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %















