Beroepsimkers bundelen kennis
De nieuwe Beroepsvereniging Nederlandse Imkers houdt zich vooral bezig met het bundelen en uitwisselen van kennis over bijen.
De vereniging voor beroepsimkers is in maart opgericht. Doel van de imkers is om samen nieuwe ontwikkelingen te initiëren en stimuleren.
Dat gebeurt onder meer door het samen uitvoeren van onderzoek en door voorlichting en praktische ondersteuning te geven over het houden van bijen.
Adviserende taak
De beroepsvereniging ziet voor zichzelf een adviserende taak weggelegd. Dat kan gericht zijn op de eigen leden of op gewastelers die bijenvolken plaatsen, maar ook op overheden en consumenten.
Belangrijke projecten waar de imkervereniging zich mee bezig houdt betreffen ondersteuning van onderzoek naar varroa-resistentie, de mogelijkheid tot certificering van biologische honing en het inschatten van de dreiging van de kleine bijenkastkever.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE Z370R ELECTRIC ZERO TURN 42" (SOM) #690527
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 720 Vario trekker (MAA) #692254
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-

John Deere 6175R (ZUI) #64452
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Donderdag15° / 8°10 %
-
Vrijdag15° / 7°5 %
-
Zaterdag14° / 8°10 %












