‘Ondernemen in een veranderende omgeving’ is het thema van de Dag van de LTO Noord Utrecht op vrijdag 28 november. De Aanmoedigingsprijs Utrechtse land- en tuinbouw 2014 die tijdens deze bijeenkomst wordt uitgereikt, staat ook in het teken van dit thema.
De prijs gaat naar die land- of tuinbouwer die laat zien dat hij of zij volop met die veranderende omgeving bezig is. Te denken valt aan speciale marktconcepten, vernieuwing in de productiewijze, de bouw van een vernieuwende stal of schuur of andere zaken waaruit blijkt dat de ondernemer vooroploopt. De prijs bestaat uit 2.500 euro.
Om LTO Noord-afdelingen te stimuleren om voordrachten te doen voor de Aanmoedigingsprijs, is er 500 euro voor die afdeling die de winnende voordracht heeft gedaan. De termijn voor de voordrachten voor de prijs sluit op woensdag 1 oktober.
Het aanmeldingsformulier is te vinden via www.ltonoord.nl, zoeken op Aanmoedigingsprijs.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X948 COMPACTTREKKER 54" AUTO CONNECT (LIE) #781642
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 175 trekker (BRU) #708889
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 145 trekker (REU) #782994
Gebruikt, P.O.A.
-

Husqvarna Rider 316TX incl. 122cm Combi Maaidek (HAE) #60812
Gebruikt, € 5.750
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Woensdag26° / 20°0 %
-
Donderdag22° / 16°0 %
-
Vrijdag23° / 14°5 %











