EU helpt producenten perziken en nectarines
Brussel gaat Europese producenten van perziken en nectarines helpen, ook omdat zij de dupe zijn van een Russisch importverbod.
De perzik- en nectarinesector zijn al zwaar getroffen door ongunstige weersomstandigheden, de Russische maatregel zorgt voor extra druk. Dat maakte de Europese Commissie in Brussel maandag bekend.
De prijzen van perziken en nectarines zijn gedaald en daarom is dringend actie nodig om de markt te ondersteunen, aldus Europees Commissaris Dacian Ciolos over zijn voorstellen. Hij wil met uitzonderlijke steunmaatregelen het aanbod verminderen en de vraag verhogen.
Niet aarzelen
Ciolos benadrukte 'niet te aarzelen' om ook andere sectoren te helpen die afhankelijk zijn van export naar Rusland, mocht dat nodig zijn. Hulp voor de perzik- en nectarinesector zat al in de pijplijn, maar werd versneld door de Russische boycot.
· Lees hier alle berichten over de Russische boycot van agrarische producten uit de EU.
ANP
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (ETT) #781271
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8 iV 4 schaar ploeg (MID) #517314
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 125 trekker (MID) #782568
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6100RC (ZIJ) #703953
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Woensdag18° / 10°80 %
-
Donderdag19° / 11°20 %
-
Vrijdag19° / 12°90 %










