Ellen Loohuis bouwt derde zorglocatie
In tien jaar tijd groeide de zorgboerderij van Ellen Loohuis (32) uit Denekamp uit naar 115 cliënten. Volgend voorjaar opent ze een zorgboerderij voor volwassenen en een manege.
De bouw van een woning voor twaalf bewoners met een beperking in Tilligte is in december afgerond.
Integratie van Erve Meinders is een van de speerpunten. Zo gaan de cliënten het voetbalveld onderhouden, meehelpen in de manage en groente en fruit bezorgen in het dorp.
Jongvee
Naast Erve Remerman in Denekamp voor de opvang van kinderen, heeft Loohuis de zorg over zeven volwassenen in Lattrup.
Erve Meinders is de derde zorglocatie. De agrarische poot van het bedrijf bestaat uit veertig stuks jongvee.
Loohuis, ze is ook voorzitter van LTO Noord-afdeling Dinkelland/Oldenzaal, heeft inmiddels 41 mensen in dienst. ‘Dat het zo hard zou gaan, had ik niet verwacht.’
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 309 CA
1998, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (OLD) #692665
Gebruikt, € 4.080
-

Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 826 S4 Vario Profi Plus+ RTK
2015, P.O.A.
Vacatures
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Woensdag18° / 3°0 %
-
Donderdag19° / 7°85 %
-
Vrijdag13° / 6°60 %











