Meer geld Groningen voor asbestactie
Provincie Groningen gaat lagere eisen stellen en een hogere subsidie geven voor asbestverwijdering in het buitengebied. De regeling 'Asbest eraf, zonnepanelen erop' wordt verlengd.
De duur van de regeling is met een jaar verlengd tot eind 2015. Naast boeren kunnen ook voormalige agrarische ondernemingen en eigenaren van een voormalig agrarisch bouwblok gebruik maken van de aangepaste regeling.
Met deze subsidie willen rijk en provincies vrijwillige vervanging van asbestdaken door daken met zonnepanelen stimuleren. Het rijk wil asbesthoudende daken verbieden met ingang van 1 januari 2024.
Subsidie verhoogd
De subsidie is verhoogd van 3 euro naar 4,50 euro per vierkante meter asbestdak. De minimale oppervlakte van 400 vierkante meter is verlaagd naar 250 vierkante meter te saneren asbestdak.
De maximale subsidie is verhoogd van 7.500 naar 15.000 euro.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-

JOHN DEERE X948 COMPACTTREKKER 54" AUTO CONNECT (LIE) #781642
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (WOL) #777373
Gebruikt, P.O.A.
-

Toro ZS5000
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Woensdag21° / 13°15 %
-
Donderdag21° / 15°90 %
-
Vrijdag22° / 16°90 %











