Permanente regeling Spoor 2 mestafzet
Vijf deelnemers en Mestbureau West willen de Spoor 2-regeling een permanent karakter geven. Ze hebben een project aangevraagd voor de mestafzetregeling binnen regeling Samenwerking bij innovatieprojecten.
Het project is goedgekeurd door het ministerie van Economische Zaken en wordt betaald uit het Programma voor Plattelandsontwikkeling 2007-2013 voor Nederland (POP).
Volgens het ministerie van Economische Zaken zijn controle en borging zeer belangrijk. Belangrijk doel van de samenwerking is het ontwikkelen van een borgingsysteem dat gebruikt wordt door Mestbureau West.
Administratie
Dit betekent het administratief vastleggen van transporten en aantonen dat de stromen minimaal met dezelfde kwaliteit zijn verantwoord, als bij spoor 1.
DLV had een adviserende rol in dit project dat als naam ‘Het juiste spoor’ kreeg. Voorheen werd een aantal jaren de afzet van dierlijke mest geregeld onder een vrijstellingsregeling voor Spoor 2.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 17012 schudder
Gebruikt, € 34.000
-

New Holland BOOMER 25
2019, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (BEN) #781548
Gebruikt, P.O.A.
-

KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Zaterdag20° / 9°10 %
-
Zondag19° / 11°10 %
-
Maandag21° / 10°10 %











