Toolboxkaarten emissiebeperking middelen
Agrodis, LTO, Nefyto, CLM en de waterschappen hebben speciale toolboxkaarten op de markt gebracht. De kaarten ondersteunen de telers bij het verminderen van de emissie van middelen naar het oppervlaktewater.
Er zijn in totaal vijftien kaarten die ieder een speciaal onderdeel behandelen van de maatregelen voor de verschillende situaties en emissieroutes.
Kaarten 1 t/m15
Kaarten 1 tot en met 15 behandelen Activiteitenbesluit, Perceelsinrichting Afspoeling, Perceelsinrichting Drift, Driftreducerende spuittechnieken,Technische Innovaties op de Spuit, Driftreductie in de fruitteelt, Pleksgewijze toepassing, Zijwaartse spuittechnieken in de boomteelt.
Maar ook Geïntegreerde onkruidbestrijding, Geïntegreerde gewasbescherming, De toepasser bepaalt de emissie, Restvloeistof bewerken, Toolboxkaart Vul- en Wasplaats, Biologische zuivering restvloeistof, Zuivering restvloeistof door verdamping, Puntemissie vanuit andere bronnen dan veldspuit en Het optimale spuitmoment.
De kaarten zijn online verkrijgbaar.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
GF8501 MH
Gebruikt, € 2.500
-
Lely Splendimo 360M 540rpm
2015, P.O.A.
-
JOHN DEERE 3039R COMPACTTREKKER (HIL) #694696
Gebruikt, P.O.A.
-
Lely Splendimo 320MC
2008, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°70 %