Waterschappen werken samen bij vergunning
Waterschappen Rivierenland en Hollandse Delta werken voortan als netwerkorganisatie samen op het werkterrein vergunningverlening.
Op 14 januari 2014 ondertekenden dijkgraaf Roelof Bleker van waterschap Rivierenland en dijkgraaf Jan Geluk van waterschap Hollandse Delta hiervoor een overeenkomst.
Door samenwerking van de twee vergunningverlenende afdelingen neemt de kwaliteit van de dienstverlening naar burgers en bedrijven toe. Kennis en ervaringen worden onderling uitgewisseld, maar ook mensen.
Pieken
Hierdoor kunnen pieken en dalen in werkaanbod wederzijds worden opgevangen. Procedures worden op elkaar afgestemd, waardoor op een efficiënte manier op elkaar kan worden teruggevallen bij specialistische zaken.
De waterschappen verwachten op termijn een financieel voordeel te behalen uit de netwerkorganisatie, omdat de uitvoeringskosten bij de vergunningverlening lager zullen uitvallen, mede door gebruik te gaan maken van eenzelfde computersysteem.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger schudder 8 elements HIT910
2008, € 8.250
-

Schuitemaker Rapide 135 opraapwagen
2004, P.O.A.
-

Wifo KS300 cultivator (HAE) #781087
Gebruikt, € 2.250
-

Voorlader Quicke X4S met console
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Woensdag21° / 13°15 %
-
Donderdag21° / 15°90 %
-
Vrijdag22° / 16°90 %












