VS: Rusland importeer weer vlees
De Verenigde Staten hebben er gisteravond bij Rusland op aangedrongen direct het importverbod voor Amerikaanse vleesproducten op te heffen. Dat meldt NRC Handelsblad.
Het verbod ging in januari van kracht omdat in het vlees ractopamine was aangetroffen, een groeibevorderend middel dat in Rusland verboden is.
Volgens de Verenigde Staten zou Rusland met het opheffen van het verbod recht doen aan de toezeggingen die het vorig jaar deed toen het toetrad tot de Wereldhandelsorganisatie.
Hoogste veiligheidsvoorschriften
'We zijn erg teleurgesteld dat Rusland deze stap heeft genomen. Ons vlees wordt geproduceerd volgens de hoogste veiligheidsvoorschriften ter wereld', staat in de verklaring.
Ractopamine kan volgens de Amerikanen zonder gevaar worden toegediend aan dieren die worden grootgebracht voor de vleesverkoop. Het middel is echter verboden in onder meer de Europese Unie en Rusland vanwege gezondheidsrisico's voor de mens.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 215 trekker (ZUI) #778489
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 145 trekker (REU) #782994
Gebruikt, P.O.A.
-

Deutz Fahr 6230 TTV Warrior (ZIJ) #778003
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn VARI MASTER 121 (BIE) #690785
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Weer
-
Zaterdag14° / 9°30 %
-
Zondag13° / 6°30 %
-
Maandag14° / 6°5 %











