Subsidie kruisling poten
Projectbureau A7Westergo heeft een subsidie beschikbaar gesteld van 150.000 euro voor ‘Kruisling Aardappels Poten’, dat meer opbrengst genereert.
Het idee werd geopperd door de maatschap Durk en Elise Bierma-Modderman bij A7Westerg0-man Rudolf Botma. Die ging er samen met Harry de Coo van LTO Noord Projecten mee aan de slag. Abe Jan Stegenga van mechanisatiebedrijf Broekens uit Stiens en Gorredijk is een van de belangrijke trekkers van dit plan. HZPC voert de proefneming uit.
Meerwaarde
De maatschap bewees bij een handmatige proef dat kruisling poten zorgde voor tien procent meer opbrengst. Het doel van het project is hiervoor passende mechanisatie te ontwikkelen, waarbij rekening wordt gehouden met een economische meerwaarde voor de telers.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF8501 schudder
2006, P.O.A.
-

Valtra N121 H3
Gebruikt, P.O.A.
-

Schuitemaker Rapide 135 opraapwagen
2004, P.O.A.
-

Fordson Super Dexta
1963, P.O.A.
Vacatures
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Weer
-
Woensdag20° / 12°20 %
-
Donderdag18° / 11°20 %
-
Vrijdag21° / 9°0 %










