Nieuw watersysteem helpt bollenteelt
Het college van dijkgraaf en hoogheemraden van Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier wil het watersysteem van Anna Paulowna aanpassen. Bollentelers moeten zo minder last hebben van wateroverlast, zo is het idee.
Het plan behelst meerdere ingrepen, zoals het aanbrengen van een opvoergemaal aan de Zijperdijk, het verbreden van watergangen en het verwijderen van enkele overstortschuiven en het aanbrengen van duikers en klepstuwen.
Bollentelers
In overleg met de betrokken bollentelers is het hoogheemraadschap nagegaan welke mogelijkheden er zijn om het gebied minder gevoelig te maken voor wateroverlast. Met het nieuwe watersysteem zijn de mogelijkheden voor bollentelers vergroot en de risico's ten aanzien van wateroverlast verkleind.
Het projectplan ligt tot en met 15 maart ter inzage.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 409 Vario
2000, P.O.A.
-

Frontgewicht 1050KG
Gebruikt, P.O.A.
-

Toro Proline H800 (HAE) #783514
Gebruikt, € 13.500
-

John Deere 6155R (STE) #59803
Gebruikt, € 72.000
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Weer
-
Zondag20° / 13°0 %
-
Maandag22° / 12°5 %
-
Dinsdag22° / 12°5 %











