Voedselbank krijgt eten voor offerfeest
Zo'n 70 islamitische families, bedrijven en moskeeën geven de Amsterdamse voedselbank schapen- of geitenvlees voor het offerfeest vrijdag.
Ze doen dit na een oproep van de Nederlands-Marokkaanse Naziha Abachri die een actie heeft opgezet om ook de minderbedeelden te voorzien van een goede maaltijd, maakte de voedselbank dinsdag bekend.
Het gedoneerde vlees wordt verwerkt, verpakt en ingevroren door een islamitische supermarkt in Amsterdam-West. Volgens Abachri voelen veel moslims zich betrokken bij de samenleving en willen ze op deze manier iets bijdragen. Ook is het schenken van vlees aan armen een traditie tijdens het offerfeest.
Halalvlees
De voedselbank is blij dat met deze actie iets extra's kan worden gedaan voor de islamitische klanten. 'Halalvlees is niet iets dat we vaak aan kunnen bieden en wel een product dat een aanzienlijk deel van onze klanten graag wil hebben', aldus een medewerker.
ANP
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 310 Vario
2017, P.O.A.
-

Steyr 6185 CVT
2014, P.O.A.
-

Weidesleep 8mtr
Gebruikt, P.O.A.
-

800 kg tractorbumper (zwart)
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Weer
-
Dinsdag19° / 11°5 %
-
Woensdag19° / 12°80 %
-
Donderdag18° / 11°55 %










