Groningen bekijkt reeëntellingen
Na het opschorten van de jacht op reeën in Drenthe gaat provincie Groningen de problematiek met de reeëntellingen in het nieuwe beheerplan opnieuw bekijken.
Dat antwoorden Gedeputeerde Staten op vragen van Statenlid Anja Hazekamp van de Partij voor de Dieren.
Hazekamp stelt de vragen over het reeënbeheer in Groningen nadat de rechtbank in Assen deze zomer de jacht op onder andere reeën opschortte.
Ontheffingen
Volgens de rechtbank waren de ontheffingen die provincie Drenthe verleende voor het afschot niet goed onderbouwd.
Landbouwschade
De landbouwschade die reeën veroorzaken in Groningen is volgens de provincie en het Faunafonds minimaal.
Zowel in 2011 als in 2010 keerde het Faunafonds geen schadevergoeding uit aan agrarische ondernemers.
Schademeldingen
Er kwam in 2011 slechts 1 schademelding binnen. In 2009 kwamen er 3 meldingen van boeren binnen die in totaal € 1064 ontvingen, blijkt uit cijfers van het Faunafonds.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 310 Vario
2017, P.O.A.
-

800 kg tractorbumper (zwart)
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn Gf 10812 T
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (LIE) #781764
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Weer
-
Dinsdag19° / 11°5 %
-
Woensdag19° / 12°80 %
-
Donderdag18° / 11°55 %










