Groningen: inzet Floriade niet verloren
De gezamenlijke inzet van noordelijke overheden, kennisinstellingen en het bedrijfsleven gaat niet verloren nu Almere de Floriade 2022 mag organiseren.
Energy Valley, Healthy Ageing, VNO-NCW/ MKB-Noord en LTO Noord willen zich ook zonder Floriade inzetten voor het vergroten en uitdragen van die gezamenlijke noordelijke kracht.
Dat meldt gemeente Groningen nadat de Nederlandse Tuinbouwraad vanmiddag bekendmaakte dat de wereldtentoonstelling naar Flevoland gaat.
Energie en voedsel
De verbindingen die tussen de topsectoren op het gebied van water, energie, voedsel en gezondheid tot stand kwamen, zijn te belangrijk om los te laten, zegt wethouder Frank de Vries.
De jury was zeer positief over de duidelijke verbinding tussen de Noordelijke topsectoren water, energie, voedsel en gezondheid, zegt De Vries.
Waardering
'Ook sprak de jury waardering uit voor de betaalbaarheid en de bereikbaarheid in het Noordelijke Floriadeplan. Toch vond de selectiecommissie dat Almere het meest solide totaalbeeld heeft gepresenteerd.'
Groningen was samen met Boskoop, Amsterdam en Almere in de race voor de organisatie van de Floriade in 2022.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kubota M7042 4 WD trekker
2018, P.O.A.
-

Toro Z-master Pro 8000
2018, P.O.A.
-

Grasshopper 526V52 Zeroturn
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Servo 3000P wentelploeg (HIL) #779281
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zaterdag21° / 6°10 %
-
Zondag19° / 8°10 %
-
Maandag13° / 5°50 %











