Man krijgt boete voor te veel varkens
Een 48-jarige varkenshouder uit Dalfsen is gisteren door de economische politierechter in Zwolle veroordeeld tot een boete van € 6200, waarvan € 4000 voorwaardelijk. Hij had in 2010 te veel varkens op stal staan.
Dat meldt De Stentor. De varkenshouder hield in 2010 meer varkens dan op grond van zijn productierechten was toegestaan. Hij had 318 varkenseenheden te veel.
Omdat de Dalfsenaar met het houden van de extra varkens financieel voordeel heeft genoten, wordt hem tevens € 6528 ontnomen door de staat.
Varkensrechten
De boer verklaarde tegenover de rechter in de problemen te zijn gekomen vanwege een nieuwe beleidsmaatregel. Wegens een verschuiving van varkensrechten naar ander gebied was het voor hem niet meer mogelijk aan het einde van het jaar nog extra varkensrechten te leasen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X147R ZITMAAIER MY2026 (MOL) #777346
Gebruikt, P.O.A.
-

Deutz Fahr 6165.4 TTV (ZIJ) #778001
Gebruikt, P.O.A.
-

Gandy P45 Forage Granulaatdoseerapparaat
2015, € 950
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER EX MAAIDEK (WOL) #692271
Gebruikt, € 5.410
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zaterdag20° / 7°5 %
-
Zondag18° / 8°10 %
-
Maandag12° / 6°30 %











