Onteigening voor N366
Provincie Groningen dwingt 8 boeren rond Musselkanaal grond af te staan voor de aanpassing van de N366. De provincie wil de autoweg veiliger maken door ter hoogte van de Kruisstraat en Exloërweg 2 viaducten aan te leggen.
Voor de kunstwerken en aanpassing van de op- en afritten heeft de provincie in totaal zo'n 6 hectare grond nodig. Onderhandelingen over de grondverwerving hebben tot nu toe niets opgeleverd.
'De onderhandelaar van de provincie stelde zich zeer star op', zegt bedrijfadviseur Gerrit Kuiper. Hij staat de groep boeren bij. Provincie Groningen heeft het rijk nu verzocht tot onteigening over te gaan.
Taxaties
De rechter beslist binnenkort op basis van taxaties hoe hoog de vergoeding wordt. De reconstructie van de N366 moet in oktober beginnen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

MERCEDES-BENZ MB TRAC 800
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (MOL) #781586
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Vari-Europal 5 (LIE) #692629
Gebruikt, € 7.000
-

John Deere 6210R trekker (MID) #501512
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %











