Hunze en Aa's verhoogt tarieven
Waterschap Hunze en Aa's verhoogt de tarieven voor waterschapbelasting de komende 4 jaar met gemiddeld 3% per jaar. Oorzaak van de stijging is onder meer dat het waterschap 2 extra taken kreeg van het rijk en de provincie, meldt Hunze en Aa's.
'Voor deze extra taken krijgt het waterschap geen financiële compensatie. Het gaat hierbij om de hoogwaterbescherming en het muskusrattenbeheer.'
Het waterschap verwacht de 3% stijging te realiseren door extra subsidies binnen te halen en door kosten te drukken via samenwerking. Ook wordt een deel van de reserves ingezet.
Hoogwaterbescherming
Eén van de taken die het waterschap erbij kreeg, is hoogwaterbescherming. Dat betekent dat de veiligheid van de dijken gegarandeerd blijft. Het rijk deed tot nu toe deze investeringen.
Het waterschap is nu ook verantwoordelijk voor het muskusrattenbeheer in Groningen, dat de provincie eerder uitvoerde.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6140R (HIL) #64846
Gebruikt, € 55.000
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Overig (EMT) #695857
Gebruikt, € 1.100
-
New Holland T7.220 Auto Command
2014, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X147R (WOL) #335633
Gebruikt, € 4.999
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zaterdag21° / 15°15 %
-
Zondag19° / 14°95 %
-
Maandag19° / 13°85 %