Grote drukte bij Boer zoekt Burger Zeewolde
De 4e editie van Boer zoekt Burger Zeewolde heeft meer dan 10.000 bezoekers getrokken. Dat is veel meer dan vorig jaar. 'Het zag zwart van de mensen', zegt biologisch akkerbouwer Douwe Monsma.
De www.boerzoektburger.comorganisatie had aanvankelijk wat zorgen dat het regenachtige en koude weer de mensen thuis zou houden. Monsma: 'Het tegenovergestelde was waar. Ze hebben het weer aangegrepen voor een extra uitje.'
Ook het akkerbouwbedrijf www.potatohenk.nlPotato Henk van Jolanda Velzing en Peter Hilgers kon op grote belangstelling rekenen.
Groentewinkel promoten
'Het is goed om mensen te laten zien waar hun eten vandaan komt en hoeveel energie en tijd dat de agrarisch ondernemers kost. Bovendien hopen we met Boer zoekt Burger onze boerderijwinkel te promoten', beredeneert Velzing hun deelname.
Overschot uien
Met het weggeven van 5-kilo zakken uien wil de maatschap burgers bewust maken van het overschot aan uien. Velzing: 'Mensen zijn verbaasd dat de ui niets waard is. In de winkel betalen we er toch voor?', is hun reactie.
Dorsen tarwe
De burger wil steeds meer van het boerenbedrijf weten, ervaart de akkerbouwer. 'Ik heb met enkele mensen al een afspraak gemaakt om deze zomer naar het tarwe dorsen te kijken.'
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (ZAN) #692294
Gebruikt, € 3.950
-
Fendt 308LS Econ
1995, P.O.A.
-
John Deere John Deere 6200
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zondag24° / 11°0 %
-
Maandag28° / 11°0 %
-
Dinsdag30° / 15°5 %