Rund en kalf mogelijk weer naar VS
De Verenigde Staten (VS) heffen de invoerbeperkingen voor rund- en kalfsvlees uit de Europese Unie (EU) mogelijk op.
De inspectiedienst voor dier- en plantgezondheid Aphis van het Amerikaans ministerie van Landbouw, publiceerde een wetsvoorstel van die strekking.
De Europese landbouwcommissaris Dacian Ciolos is blij dat de nieuwe invoerregels in overeenstemming worden gebracht met de eisen van de Wereldorganisatie voor dierengezondheid OIE.
BSE
Rund- en kalfsvlees uit de EU wordt sinds 1997, vanwege de BSE-crisis, geweerd uit de Verenigde Staten. Europa en de VS onderhandelen al jaren over het opnieuw toelaten van het vlees.
Het wetsvoorstel is een belangrijke stap naar een oplossing voor dit politiek en technisch belangrijke dossier.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt 313 Vario S4 Profi Marge !!!
2017, P.O.A.
-
Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X590 (HG) #692209
Gebruikt, € 10.694
-
AS Motor Zitmaaier / tuintrekker 901 SM (HG) #26853
Gebruikt, € 6.670
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Donderdag23° / 14°10 %
-
Vrijdag24° / 11°5 %
-
Zaterdag23° / 15°20 %