Nieuwe appels opvallend vroeg dit jaar bij fruitkwekerij in Groessen

De nieuwe appels liggen dit jaar opvallend vroeg in de schappen van de boerderijwinkel van Fruitkwekerij De Stokhorst in het Gelderse Groessen. 'Het ging goed. Geen nachtvorst, geen hagel. Het ging bijna vanzelf', zegt Theo Wolters van Fruitkwekerij De Stokhorst tevreden.

Honderden klanten per dag weten de appels en de boerderijwinkel te vinden. 'Dat is ons belangrijkste verkoopkanaal. Dat loopt echt goed. Het moet vooral laagdrempelig zijn. We mikken op een groot publiek', zegt Wolters over de winkel.

Vermarkten is dan ook een belangrijk onderdeel. 'Daar werken we iedere dag keihard aan', benadrukt de fruitteler. 'Zo maken we veel gebruik van Facebook en houden we ludieke acties. Bijvoorbeeld kistjes met appels en een bordje erbij in de omgeving. Mensen vertellen dat door. Hoe mooi wil je het hebben?'

Burgers weten Fruitkwekerij De Stokhorst dan ook goed te vinden, onder andere door de plukdagen die de ondernemer regelmatig organiseert. 'We worden daar blij van, want je snapt elkaar beter. We houden het kleinschalig, want dan hebben we veel tijd om vragen te beantwoorden. Vroeger werden we het meest blij van ons producten, maar nu van onze klanten', glimlacht Wolters.

Bekijk meer over:

Lees ook

Marktprijzen

Meer marktprijzen

Laatste nieuws

Nieuwste video's

Kennispartners

Meest gelezen

Nieuw op MechanisatieMarkt.nl

Meer advertenties

Vacatures

Weer

  • Donderdag
    23° / 11°
    10 %
  • Vrijdag
    24° / 14°
    15 %
  • Zaterdag
    25° / 12°
    0 %
Meer weer