Veel belangstelling voor aardbeiensector
Ongeveer 600 belangstellenden bezochten woensdag de Aardbeiendag 2016 in de Brabanthallen in Den Bosch.
Het bezoekersaantal was weer iets meer dan vorig jaar, stelt Joan Bus van het team Vollegrond van ZLTO-LLTB weer iets meer dan vorig jaar. 'Hieruit blijkt de belangstelling voor de sector.'
Bus is samen met vertegenwoordigers van DLV Plant en BVB-Substrates medeorganisator van de Aardbeiendag. Het programma van het evenement bestond uit een groot aantal lezingen over uiteenlopende vaktechnische onderwerpen en uit een vakbeurs met tachtig standhouders.
Volgeboekt
De beursvloer was dit jaar volgens Bus helemaal volgeboekt. 'Standhouders komen graag naar deze dag. We hebben zelfs een aantal moeten teleurstellen vanwege een gebrek aan ruimte. Als er volgend jaar weer zoveel aanvraag is, gaan we kijken of het mogelijk is om in de Brabanthallen het beursgedeelte te vergroten, meldt Bus.
Morgen wordt op dezelfde locatie een internationaal zachtfruitcongres gehouden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Valtra N 175 direct met RKT- GPS
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere 6R 175 trekker (HAE) #693684
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland T5.110 (MAA) #697302
Gebruikt, P.O.A.
-
Lemken Juwel 8 (OLD) #29138
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°70 %