Dezwaef komt met doseerunit voor spuiwater op giertank
De Belgische fabrikant Dezwaef heeft het Fertiflow-systeem ontwikkeld, dat bestaat uit een extra tank op een mesttank. Zo kunnen bijvoorbeeld spuiwater uit luchtwassers en andere vloeibare meststoffen worden gedoseerd tijdens het uitrijden van drijfmest.
Het Fertiflow-systeem werkt met een extra tank met een inhoud van 1.000 liter. Deze langwerpige, rechthoekige, roestvrijstalen opbouwtank van Dezwaef wordt rechts bovenop de bestaande drijfmesttank gelegd.
Doordat de ronding van de standaard mesttank wordt opgevuld, wordt deze niet onnodig veel hoger. Voor een goede werking op de grasmat zijn slechts kleine doseringen nodig van spuiwater dat dient als kunstmestvervanger en van vloeibare kunstmest.
Een hydraulisch aangedreven pomp en een doorstroommeter zorgen voor een nauwkeurige dosering van het spuiwater in de opvoerslang van de injecteur achter op de tank. De pompen van zowel de meststank als de doseerunit zijn ISOBUS-gestuurd. Daarmee is de dosering variabel aan te passen aan de rijsnelheid tijdens het uitrijden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 211 S3 Vario
2020, P.O.A.
-

Valtra T 144 active met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 230 trekker (LIE) #775177
Gebruikt, P.O.A.
-

Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Vrijdag14° / 7°20 %
-
Zaterdag15° / 10°70 %
-
Zondag12° / 9°70 %















